Dr. Flexi Hakkında

Dr.Flexi  sağlık sektörüne bütüncül bir bakış açısıyla  fizyoterapist kurucuları ile hizmet vermektedir.

Günümüz şartlarının ve yoğun iş temposuna bağlı oluşan rahatsızlıklarımızı  önleme amacıyla içerisinde online doktor,fizyoterapist diyetisyen diş hekimi pilates yoga fitness,veteriner hekim… gibi alanlarda online danışma almanızı sağlamaktadır.

Mesleki gelişimlere önem vererek alanında uzman kişileri online eğitim platformu ile sizlerle buluşturmaktadır.

Sürdürülebilirlik ilkesiyle elde edilen yüksek kalitede bitkisel hammaddeler, vitamin ve minerallerin formüle edildiği ürünlerimiz  üretim tesisinde teknolojiyle işlenerek etkin ve güvenli halde tüketicinin  kullanımına sunulmaktadır

Aynı zamanda DrFlexi en kaliteli ve standartlara uygun medikal malzemeleri hızlı kargo güvenilir alışveriş prensibiyle kurumsal yapısı ile  sizlere ulaştırmaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizde ve dünyada sağlık sektöründe bir marka haline gelip bütüncül bakış açısına sahip , sürekli yenilikler üreterek sektöre ve tüketicilere fazlasını öneren, uluslararası, prestijli ve lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Sağlıklı yaşamı tavsiye eden, yüksek kalitede, ekonomik ve uluslararası standartlarda ürünler üretmek, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olmaktadır. Sürdürülebilir kalitede ürünleri tüketici memnuniyetini gözeterek piyasaya sunan bir sağlık öncüsü firma olmaktır.